"Barwy szczęścia" odcinek 2364. Bożena będzie nękana anonimami na temat Bruna! To sprawka... Anety?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2364. odcinku "Barw szczęścia" Bożena dostanie wiadomość od osoby, która obieca, że wyzna jej cała prawdę o Brunonie... Dlaczego Stańska będzie podejrzewać o to Anetę? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2364. w czwartek, 14.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo, w 2364. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do dość niezręcznego spotkania dwóch par - Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) oraz Anety (Zofia Zborowska) i Stawickiego (Piotr Borowski). Wpadną na siebie podczas spaceru, a Aneta zaprosi Stańskich na lunch, jakby nie pamiętając, że kiedyś była z Brunem i nie wiedząc, że Zbyszkowi podobała się Bożena...

Kasia wróci do Polski, a Łukasz zniszczy swoją rodzinę i... będzie miał problemy z prawem?!Zobacz więcej

Na szczęście Stańscy odmówią, na co Stawicki odetchnie z ulgą. Kilka minut po tym jak się rozstaną, Bożena dostanie tajemniczy SMS. Dowie się, że ktoś "zna całą prawdę" o Brunie i Stańska ma czekać na dalsze instrukcje. Kolejnego dnia dostanie kolejną wiadomość - anonim zapewni ją, że niedługo dowie się, kim naprawdę jest jej mąż. Bożena od razu uzna, że to sprawka Anety i postanowi się z nią skonfrontować. - Jeśli to ty wysyłasz mi te chore wiadomości, to masz natychmiast przestać, inaczej będę musiała powiadomić policję - wykrzyczy.

Dylska jednak nie będzie wiedziała, o co chodzi i zapewni, że to nie ona. - Jakie wiadomości? Nigdy nie zniżyłabym się do takiej dziecinady... Po co niby miałabym to robić? - zdziwi się i zapewni Stańską, że rozstała się z Brunem w zgodzie, a poza tym teraz jest szczęśliwa.

Józek wróci na stałe do Polski i sprowadzi do kraju córkę! Teraz zwiąże się z Gabrielą?Zobacz więcej

Po wyjściu od Anety, Bożena postanowi wykorzystać dawne kontakty i zadzwoni do swojego znajomego, agenta, a ten ustali, że numer, z którego Stańska otrzymuje wiadomości bezdomnego menela z Pomorza, któremu ktoś pewnie za to zapłacił.

Gdy później Bożena dostanie kolejną wiadomość, w której będą instrukcje, dzięki których ma poznać prawdę o mężu, zdecyduje się podjąć wyzwanie! Czego się dowie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • MALGORZATA KOZUCHOWSKA (gość)

  JAN WIECZORKOWSKI

  31.12.2020 13:57
 • MALGORZATA FOREMNIAK (gość)

  RAFAL KROLIKOWSKI

  31.12.2020 13:55
 • TAMARA ACIUCH (gość)

  SYLWESTER MACIEJEWSKI

  31.12.2020 13:53
 • AGNIESZKA WLODARCZYK (gość)

  BARTLOMIEJ KASPRZYKOWSKI

  31.12.2020 13:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×