"Barwy szczęścia" odcinek 2364. Wpadka Klary i Huberta! Marysia znajdzie ich seks-zabawki! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2364. odcinku "Barw szczęścia" do domu Pyrków przyjdzie paczka z erotycznymi gadżetami zamówionymi przez Klarę i Huberta. Niestety Marysia otworzy ją... Sprawdź, co z tego wyniknie!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2364. w czwartek, 14.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Klara (Olga Jankowska) i Hubert (Marek Molak) przeżywają kryzys w małżeństwie dotyczący ich życia intymnego. Nie mogą się porozumieć, więc w końcu umówili się na wizytę u seksuologa.

Patryk zerwie kontakt z rodzicami? Kornel oskarży go o spowodowanie katastrofy!Zobacz więcej

W 2364. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara i Hubert będą nadal robić wszystko, by ożywić swój związek i zamówią kilka erotycznych „zabawek”. Niestety pechowo, jako pierwsza paczkę zobaczy jednak Marysia (Nina Szumowska). Dziewczynka uzna, że wszystkie "gadżety" są dla niej. Na szczęście znajdzie tylko maskę wenecką, którą weźmie do zabawy. Kiedy Klara to zobaczy, zblednie i spróbuje ratować sytuację. - To na... bal przebierańców, tak, Hubert? - powie do męża, a ten natychmiast potwierdzi jej wersję przed córką. - Tak, tak! Będziemy mieli taką imprezę dla dorosłych...

Niestety po tej sytuacji małżonkowie od razu stracą ochotę na namiętną noc. Zaczną zastanawiać się, jak przy małym dziecku wygospodarować czas dla siebie. Uda im się to?

Aldona uratuje życie Kuczmy! Ten zamiast być wdzięczny, perfidnie ją oszukaZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×