"Barwy szczęścia" odcinek 2367. Tragedia na budowie Jezierskich! Patryk zostanie porażony prądem, a Damian straci przytomność... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2367. odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wypadku na budowie kamienicy Jezierskich. Zawalą się wewnętrzne ściany budynku, a Patryk i Damian zostaną ranni! Co z nimi będzie? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2367. we wtorek, 19.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Patryk (Konrad Skolimowski) na poważnie zaangażuje się w remont kamienicy należącej do jego rodziców. Jednym z robotników będzie Damian (Michał Lesień), ale niestety w 2367. odcinku serialu "Barwy szczęścia" dojdzie do tragedii!

Kasia wróci do Polski, a Łukasz zniszczy swoją rodzinę i... będzie miał problemy z prawem?!Zobacz więcej

Tego dnia Mirek (Oliwier Kozłowski) i Luiza (Julia Zielińska) odwiedzą ojca na budowie, a Patryk obieca im, że podwiezie ich do centrum. - Pójdę tylko sprawdzić, czy zakręciłem wodę - powie Jezierski i wejdzie do budynku. Chwilę później Damian usłyszy krzyk, więc natychmiast pójdzie sprawdzić, co się stało. Okaże się, że Patryk został porażony prądem, bo woda dotarła do gniazdka elektrycznego. Niedługo później rozlegnie się huk..

Luiza i Mirek będą przerażeni! Mirek już będzie chciał wejść do budynku, by ratować ojca i Patryka, gdy usłyszy głos Damiana. Wójcik niedługo później wyjdzie na powierzchnię razem z Patrykiem, a sam straci przytomność!

Niedługo później Agata dowie się o wypadku z wiadomości. - W trakcie remontu kamienicy przy ulicy Podlaskiej doszło do zawalenia się wewnętrznych ścian budynku. Na razie wiadomo, że są dwie ofiary tego wypadku - dwaj mężczyźni - usłyszy, więc natychmiast pojedzie do szpitala. Tam zastanie załamanych Jezierskich i będzie pewna, że Patryk i Damian nie żyją! Jaki tak naprawdę będzie ich stan?

Bożena będzie nękana anonimami na temat Bruna! To sprawka... Anety?!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×