"Barwy szczęścia" odcinek 2371-72. Łukasz tonie w długach! Zacznie pracować dla Stańskiego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2371. odcinku serialu "Barwy szczęścia" do Łukasza dotrze, że bez stałej pracy nie będzie mógł się utrzymać! Gdzie zacznie pracować? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2371. w poniedziałek, 25.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Od pewnego czasu Łukasz (Michał Rolnicki) znajduje się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Nie dostaje zleceń na nowe materiały i brakuje mu pieniędzy na bieżące opłaty. Do tej pory jakoś dawał sobie radę, ale teraz znajdzie się pod ścianą...

Po konfrontacji z Rafałem Bożena nie będzie chciała rozmawiać z mężem! To koniec ich małżeństwa?Zobacz więcej

W 2371. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sadowski zrozumie, że tonie w długach i musi znaleźć stałe źródło utrzymania. Nie będzie jednak wiedział, gdzie mógłby się zatrudnić. Całe życie był przecież dziennikarzem... Ostatecznie postanowi zatrudnić się w firmie kurierskiej.

Gdy o zawodowych planach Łukasza dowie się Bruno (Lesław Żurek), będzie zaskoczony tym, że Sadowski szuka posady poniżej swoich kompetencji. W 2372. odcinku serialu "Barwy szczęścia" mężczyzna postanowi mu pomóc i zaproponuje mu pracę.

Jakie stanowisko będzie mógł objąć Sadowski? Czy przyjmie ofertę Stańskiego? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Joni (gość)

    Google płacąc konsekwentnie od 27485 do 29658 dolarów za zrobienie zdjęcia w Internecie z domu. Dołączyłem do tej akcji 2 miesiące temu i zarobiłem 31547 $ w pierwszym miesiącu dzięki tej akcji. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! . Wydaje się to niewiarygodne, ale nie wybaczysz sobie, jeśli tego nie sprawdzisz. Oto, o co chodzi i jak zacząć dzisiaj ...... 𝐖𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐬𝟕𝟗.𝐜𝐨𝐦

    19.01.2021 01:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×