"Barwy szczęścia" odcinek 2374. Oliwka postanowi wyprowadzić się od Kajtka i Sabiny! Co oni na to? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2374. odcinku "Barw szczęścia" Oliwka znajdzie dla siebie mieszkanie i postanowi się wyprowadzić! Co na to Kajtek? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2374. w czwartek, 28.01.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) i Kajtek (Jakub Dmochowski) zamieszkali z Sabiną (Barbara Kurzaj), by pilnować, żeby znowu nie zaczęła pić i bardzo ją wspierali. Jednak teraz, gdy wydaje się, że ten problem mają już za sobą. Zbrowska chce powoli zacząć normalne, dorosłe życie...

Łukasz tonie w długach! Zacznie pracować dla Stańskiego?Zobacz więcej

Wkrótce Jowita (Magdalena Żak) zacznie namawiać Oliwkę, by razem z Kajtkiem zaczęli nowe życie, z dala od Sabiny. - Chcesz do końca życia mieszkać z obcą kobietą, bo ci kiedyś pomogła?(...) Odwdzięczyłaś się Sabinie z nawiązką, gdy piła! - mówić jej będzie koleżanka. W końcu rzeczywiście w 2374. odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadarzy się okazja na wyprowadzkę, bo podczas manicure Dylska (Zofia Zborowska) zaproponuje Oliwce wynajęcie swojego mieszkania w okazyjnej cenie.

Zbrowska decyduje się na wyprowadzkę od Kajtka i jego matki. Kiedy powie o tym Cieślakowi, ten nie będzie chciał zostawić matki... Jak to się skończy? Czy Oliwka i Kajtek zamieszkają osobno?

Amelia i Tomasz zaczną obarczać się winą za kryzys w małżeństwie Stańskich! Też się rozstaną?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×