"Barwy szczęścia" odcinek 2381. Madzia zdradzi Kacpra? Przystojny model zaprosi ją na radnkę! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2381. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Mikołaj będzie chciał zaprosić Madzię na drinka. Czy dziewczyna zostawi Kacpra dla przystojnego modela? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2381. w piątek, 5.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kacper (Jakub Szlachetka) został odsunięty od kampanii promocyjnej firmy "Fashion&Life" ze względu na zbyt mało wysportowaną sylwetkę... Zamiast niego do zdjęć z Madzią (Natalia Sierzputowska) ma pozować przystojny model. Jabłońskiego zacznie zżerać zazdrość.

Michalina jest poważnie chora! Witek straci ukochaną?Zobacz więcej

W 2381. odcinku serialu "Barwy szczęścia" chłopak nie będzie mógł usiedzieć na miejscu. Mimo że sam nie czuł się komfortowo jako model, to zacznie zazdrościć ukochanej kolejnej sesji. Nie będzie mu się także podobało to, że dziewczyna spędza tyle czasu z Mikołajem (Kacper Młynarkiewicz).

Jego obawy nie będą nieuzasadnione, bo model rzeczywiście będzie próbował zbliżyć się do Madzi. Przyzna się jej, że zanim zaczął pracę w reklamie, był... striptizerem. Tego dnia sesja zakończy się dużym sukcesem. Wianuszko zaproponuje koleżance, aby uczcili to drinkiem.

Jego plany pokrzyżuje jednak Kacper, którzy przyjdzie do studia, aby odebrać swoją partnerkę. Madzia bardzo ucieszy się z jego wizyty. Mikołaj zapewne nie da jednak tak łatwo za wygraną...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×