"Barwy szczęścia" odcinek 2383. Radek rzuci Sandrę, aby nie płacić alimentów?! Prawniczka namówi go do kłamstwa przed sądem [CO SIĘ WYDARZY]

W 2383. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Radek poprosi Sandrę, aby udawali, że nigdy nie byli parą! Inaczej Lidka puści go z torbami... Jak Sandra zareaguje na taką propozycję? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2383. w środę, 10.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Lidka (Emilia Warabida) bardzo cierpi po rozstaniu z Radkiem (Filip Kosior) i wciąż wierzy, że jeszcze się zejdą. Jej nastawienie zmieni dopiero Natalia, która namówi ją, aby zawalczyła o swoje w sądzie!

Poważny pożar w Borkach! Aldona i Borys stracą Aleksa i swoje gospodarstwo w płomieniach?! Zobacz więcej

Zmiana nastawienia żony bardzo zaskoczy Morawskiego, który również postanowi wynająć prawniczkę. W 2383. odcinku serialu "Barwy szczęścia" mecenas Paszkowska (Olga Bołądź) stwierdzi, że jeśli Radek nie chce płacić żonie alimentów, na sali sądowej musi zaprzeczyć, że kiedykolwiek dopuścił się małżeńskiej zdrady.

Morawski przestraszy się i jeszcze tego samego dnia poprosi Sandrę (Joanna Opozda), aby... przez jakiś czas udawali, że nic ich nigdy nie łączyło. - Nie, sorry, powiedz mi, że to jakiś żart - odpowie mu oburzona dziewczyna. - To w naszym wspólnym interesie. Nie mam wyjścia, inaczej Lidka puści mnie w skarpetkach - wyduka w odpowiedzi Morawski.

Sandra nie będzie jednak przekonana do tego pomysłu. - Wyjdę przed ludźmi na idiotkę, którą można się pobawić, a potem zostawić - wygarnie ukochanemu. Czy zgodzi się na taki układ? A może Radek straci nie tylko żonę, ale także kochankę?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×