"Barwy szczęścia" odcinek 2385. Łukasz oficjalnie zostanie tatą Paulinki! Co na to Kasia i Ksawery? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2385. odcinku "Barw szczęścia" Łukasz oficjalnie zostanie ojcem Paulinki! Czy Ksawery i Kasia będą cieszyć się jego szczęściem? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2385. w czwartek, 12.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Paulinka (Lena Jastrzębska) już od jakiegoś czasu wie, że Łukasz (Michał Rolnicki) jest jej ojcem, ale dopiero niedawno Łukasz poprosił Izę (Agnieszka Warchulska), by mógł zostać ojcem także "na papierze".

Radek rzuci Sandrę, aby nie płacić alimentów?! Prawniczka namówi go do kłamstwa przed sądemZobacz więcej

W 2385. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz razem Izą wybierze się do Urzędu Stanu Cywilnego, by załatwić wszystkie formalności. Gdy wreszcie Sadowski zostanie wpisany do aktu urodzenia jako ojciec Paulinki, będzie bardzo szczęśliwy. Po powrocie do domu przekaże córce dobre wieści. Dziewczyna będzie przeszczęśliwa, a Sadowska (Ewa Serwa) i Helmut (Janusz Cichocki) urządzą nawet dla niej małą imprezę.

Niedługo później Łukasz odbierze wiadomość od Kasi (Katarzyna Glinka), która będzie cieszyć się razem z mężem. "Mam nadzieję kochanie, że wszystko się udało i jesteś już dumnym tatą Paulinki. Gratuluję i kocham cię" - przeczyta. Sadowski dostanie także film od Ksawerego (Bartosz Gruchot), który nagra pozdrowienia dla siostry. Łukasz będzie bardzo wzruszony, że jego rodzina zaakceptowała tę sytuację.

Poważny pożar w Borkach! Aldona i Borys stracą Aleksa i swoje gospodarstwo w płomieniach?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×