"Barwy szczęścia" odcinek 2386. Bożena chce rozwodu! Uzna, że mąż ma romans z... Oliwką?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2386. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena powie mężowi, że chce rozwodu! Uzna, że Bruno ma romans z... Oliwką! Dlaczego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2386. w piątek, 13.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) znów mają kryzys w małżeństwie. Wszystko dlatego że w ich życie znów wtrącił się Rafał (Wojciech Solarz). Wkrótce dojdzie coś jeszcze...

Łukasz oficjalnie zostanie tatą Paulinki! Co na to Kasia i Ksawery?Zobacz więcej

W 2386. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) poprosi Stańskiego o pokój, bo nie chce mieszkać z Sabiną (Barbara Kurzaj) podczas nieobecności Kajtka (Jakub Dmochowski), który będzie w Singapurze. - Potrzebuję pokój... Na kilka nocy. Mój chłopak wyjeżdża na wakacje i przez dwa tygodnie zostanę z przyszłą teściową, która ściąga swoją teściową - poprosi ją, a ten oczywiście się zgodzi. - Co do ceny... to dam ci właścicielską zniżkę - sto procent - powie.

Następnego dnia nowa recepcjonistka, Sylwia (Anna Maria Kosik) usłyszy rozmowę Oliwki i Bruna i uzna, że coś ich łączy. Opowie o tym Karolinie (Marta Dąbrowska), a ta od razu doniesie o tym Bożenie. Stańska przeszuka pokój męża, a potem oznajmi, że chce rozwodu! - Nie chcę się dłużej oszukiwać i ty też nie powinieneś. Nasz związek się skończył - stwierdzi i doda, że wie, iż ten spotyka się z Oliwką. Czy uwierzy mężowi, że jest niewinny? Odwiedzie ją od rozwodu?

Poważny pożar w Borkach! Aldona i Borys stracą Aleksa i swoje gospodarstwo w płomieniach?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Zdegustowana (gość)

    W każdym serialu wszyscy muszą być w tarapatach i to podobnych? Nudne i przewidywalne. To już nie do oglądania!

    31.01.2021 22:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×