"Barwy szczęścia" odcinek 2388. Jowita zacznie szantażować Oliwkę! Wrobi ją w romans ze Stańskim? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2388. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jowita zagrozi Oliwce, że jeśli ta będzie robić jej problemy, to opowie Bożenie o jej rzekomym romansie ze Stańskim! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2388. w środę, 17.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jowita (Magdalena Żak) to urodzona intrygantka, która potrafi sprowadzić spore problemy zarówno na siebie, jak i na ludzi ze swojego otoczenia. Teraz nową szansę dała jej Oliwka (Wiktoria Gąsiewska). Czy też źle przez to skończy?

Bruno podejrzany o handel dziećmi w swoim hotelu! Trafi za kratki?! Zobacz więcej

W 2388. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Oliwka zamieszka w hotelu Stańskich, aby pod nieobecność Kajtka (Jakub Dmochowski) nie siedzieć cały czas z Sabiną (Barbara Kurzaj). Jowita pomyśli, że jej szefowa nie kocha już Cieślaka, bo w głowie zawrócił jej... Bruno (Lesław Żurek)! Wprost zapyta ją, czy sypia ze Stańskim!

- Wszyscy w hotelu o was plotkują. Ja tylko cię ostrzegam - doda z przekąsem. Oliwka będzie oburzona insynuacjami Jezierskiej i będzie chciała zwolnić ją z pracy. - Pakuj swoje rzeczy i wyjdź! Jesteś zwolniona. Nie będę tego dłużej słuchać - krzyknie do Jowity.

Iwona szybko pocieszy się po Marku? W jej życiu pojawią się nowi mężczyźni!Zobacz więcej

Ta jednak ją wyśmieje i oznajmi, że oficjalnie zwolnić ją mogą tylko Stańscy. Zagrozi Oliwce, że jeśli wspomni im o zwolnieniu, to opowie Bożenie (Marieta Żukowska) o plotkach na temat Oliwki i Bruna. - A ona, gdy się dowie, że kręcisz z jej mężem, prędzej zwolni ciebie - ostrzeże Zbrowską.

Czy Oliwka ulegnie szantażowi i będzie musiała tolerować wyskoki Jowity? A może i tak postanowi jakoś utrzeć jej nosa? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×