"Barwy szczęścia" odcinek 2389. Sabina też chce pracować w hotelu Stańskich! Co na to Oliwka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 289. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina, podobnie jak Oliwka, postanowi zacząć nową karierę w hotelu Stańskich! Uda jej się? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2389. w czwartek, 18.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) chce się usamodzielnić, więc zrezygnowała z posady u Sabiny (Barbara Kurzaj) i zatrudniła się w hotelu Stańskich. Jednak tak łatwo się nie uwolni się od teściowej...

Bożena i Bruno adoptują dziecko?! Jednak się nie rozstaną? Zobacz więcej

Wszystko dlatego że w 2389. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sabina postanowi zacząć nową karierę w hotelu Stańskich. Będzie starała się o posadę szefowej lokalnego spa. Zanim jednak spotka się z Brunem (Lesław Żurek), Tomala spróbuje skorzystać z protekcji Oliwki. - Jakby pan Stański o mnie pytał, to szepnij mu jakieś dobre słówko na mój temat... Twoja rekomendacja na pewno mi pomoże! - poprosi ją.

Potem podczas rozmowy, przekazując Stańskiemu CV i biznesplan fryzjerka wyzna, że jest alkoholiczką w trakcie leczenia. - Może nie powinnam tego mówić, ale wolę być z panem szczera, bo świat jest mały i nie chciałabym, żeby kiedyś pan to usłyszał z obcych ust.(...) Jestem niepijącą alkoholiczką, od kilku miesięcy... - powie wprost. Niestety wtedy Bruno trochę się zaniepokoi. - Widzi pani, na terenie hotelu prowadzimy sprzedaż win i innych alkoholi... To może być dla pani trudne. - przyzna. Czy Bruno da Sabinie tę pracę? Co na to Oliwka? Przekonamy się wkrótce!

Iwona uratuje życie Michaliny? Będzie walczyć o ukochaną Witka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×