"Barwy szczęścia" odcinek 2390. Bruno podejrzany o handel dziećmi w swoim hotelu! Trafi za kratki?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2390. odcinku "Barw szczęścia" wyjdzie na jaw, że hotel Stańskich mógł być miejscem używanym do handlu dziećmi! Policjanci, znając przeszłość Bruna, będą podejrzewać, że ma coś z tym wspólnego! Co z tego wyniknie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2390. w piątek, 19.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce w hotelu Stańskich zdarzy się kilka dziwnych sytuacji. W 2390. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) usłyszy płacz dziecka dobiegający z jednego z pokoi. Będzie to początek kłopotów!

Franek zostanie ranny w pożarze?! Regina dostanie złe wiadomości! Zobacz więcej

Okaże się, że ludzie, którzy podali się za rodziców dziecka, zniknęli! Szybko wyjdzie na jaw, że para jest bezdzietna, a zniknęła, bo poprzedniej nocy zginęła w wypadku samochodowym. Bruno natychmiast wezwie policję, bo będzie miał pewne podejrzenia. - Możliwe, że nasz hotel był miejscem nielegalnego handlu dziećmi. Musimy przekazać policji wszystkie informacje - powie swoim pracownicom, prosząc je, by sprawdziły ostatnie rezerwacje. - To się zdarzyło przynajmniej kilka razy. Najpierw skargi na płaczące dzieci, potem ci ludzie, którzy w pośpiechu się wymeldowywali...- przypomni sobie Sylwia (Anna Maria Kosik).

Tymczasem Bożena zajmie się znalezionym dzieckiem, bo zrobi się jej żal chłopca. Później w hotelu zjawią się policjanci, by przesłuchać pracowników i zabrać chłopca do pogotowia opiekuńczego. Następnego dnia Bruno zostanie wezwany na komisariat, bo komisarz Miracki (Marcin Słabowski) uzna, że Stański może mieć coś wspólnego z nielegalnym handlem dziećmi! Bruno szybko zorientuje się, że jest podejrzanym!

- Pańscy pracownicy opowiedzieli nam o przynajmniej kilku wcześniejszych przypadkach. Nic pan o tym nie wiedział?
- Jestem o coś oskarżony? (...)
- Tam gdzie pojawia się hazard, są też pieniądze, długi, ludzie z kryminalna przeszłością... Im wcześniej pan zacznie z nami współpracować, tym lepiej dla pana.

Czy Bruno będzie miał problemy? Jak skończy się ta sprawa? Przekonamy się, oglądając kolejne odcinki "Barw szczęścia"!

Kornel popełni samobójstwo? Sławka znajdzie list pożegnalny... Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×