"Barwy szczęścia" odcinek 2392-93. Tolek zostanie poszukiwaczem skarbów! Zamiast kosztowności wykopie... bombę?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2392. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Tolek będzie przeszukiwał działki w poszukiwaniu skarbu. W końcu uda mu się wykopać z ziemi skrzynię. Jej zawartość będzie jednak śmiertelnie niebezpieczna! Czy dojdzie do tragedii? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2392. we wtorek, 23.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Tolek (Marek Siudym) na swojej działce odkopał cenne monety. Jest przekonany, że teren skrywa jeszcze wiele innych skarbów. Postanowi kupić wykrywacz metali, aby dokładnie przeszukać okolicę w poszukiwaniu kosztowności! Co z tego wyniknie?

Sławka zostanie porwana! Patryk zapłaci okup?Zobacz więcej

W 2392. odcinku serialu "Barwy szczęścia" senior wciąż będzie przeczesywał teren ze swoim sprzętem. W końcu wykrywacz zacznie wydawać głośne dźwięki. Tolek od razu zawoła Stefana (Krzysztof Kiersznowski), który nie wierzył w jego sukces. Mężczyźni zaczną przekopywać ziemię aż w końcu wydobędą z ziemi skrzynkę.

W środku nie będzie jednak skarbu, lecz... granaty moździerzowe z czasów II wojny światowej! W 2393. odcinku serialu "Barwy szczęścia" na miejscu pojawią się policjanci i saperzy, którzy natychmiast zarządzą ewakuację. Na całe szczęście nie dojdzie do wybuchu, ale działkowicze będą wściekli na Tolka, który wywołał całe to zamieszanie.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×