"Barwy szczęścia" odcinek 2393. Bożena i Bruno adoptują dziecko?! Jednak się nie rozstaną? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2393. odcinku "Barw szczęścia" Bożenie włączy się instynkt macierzyński i będzie chciała adoptować chłopca, który miał być nielegalnie sprzedany w hotelu Stańskich. Co na to Bruno? Jednak się nie rozstaną? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2393. w środę, 23.02.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) odkryją, że w ich hotelu dochodziło do nielegalnego handlu dziećmi. Jedno z dzieci zostanie przewiezione do ośrodka opiekuńczego, a Bożena przejmie się jego losem.

Bruno podejrzany o handel dziećmi w swoim hotelu! Trafi za kratki?! Zobacz więcej

W 2393. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stańska będzie próbowała dowiedzieć się, co dzieje się z Tadziem, ale jako osoba niespokrewniona nie będzie mogła niczego się dowiedzieć. Będzie się o niego bardzo martwić, aż w końcu... postanowi go adoptować! Od razu powie o tym mężowi, z którym ostatnio nie dogadywała się najlepiej. - Chcę mieć dziecko. Wiem, wiele razy o tym rozmawialiśmy, ale nic na to nie poradzę. Czuję pustkę... Włączył mi się instynkt macierzyński, próbowałam go zagłuszać, ale nie potrafię - wyzna mu, dodając, że planuje adopcję.

Bruno niespodziewanie zgodzi się z nią! Bożena będzie przeszczęśliwa i rzuci się mężowi na szyję. Niestety chwilę później pozna prawdziwe jego prawdziwe intencje. Będzie chciał adopcją poprawić wizerunek hotelu! Bożena będzie w szoku!

- Adopcja tego malca będzie dobra dla PR hotelu.
- Nie do wiary... Chcesz adoptować dziecko, żeby podbić notowania hotelu?
- Media przestaną nas szkalować. Widziałaś, co się dzieje w Internecie. Ludzie traktują to miejsce jako punkt do handlowania dziećmi.

Czy para rzeczywiście adoptuje razem dziecko? A może Bożena sama wychowa chłopca? Dowiemy się z kolejnych odcinków "Barw szczęścia"!

Iwona szybko pocieszy się po Marku? W jej życiu pojawią się nowi mężczyźni!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×