"Barwy szczęścia" odcinek 2396. Wściekły Bruno pobije Rafała! To on wrabia Stańskiego w handel dziećmi? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2396. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno skonfrontuje się z Rafałem! Czy zdoła go zmusić, aby raz na zawsze zniknął z jego życia? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2396. w poniedziałek, 1.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Wyjście Rafała (Wojciech Solarz) z więzienia od początku nie zwiastowało niczego dobrego... Bruno (Lesław Żurek) jest przekonany, że jego były wspólnik znów będzie próbował mu zaszkodzić. Czy ma rację?

Bożena i Bruno adoptują dziecko?! Jednak się nie rozstaną? Zobacz więcej

Już wkrótce policja oskarży Bożeną (Marieta Żukowska) i Bruna o współudział w handlu dziećmi. Stańscy będą zarzekać się, że nie mają z tym nic wspólnego, lecz śledczy nie będą chcieli im wierzyć, wciąż mają w pamięci sprawę z nielegalnym kasynem.

W 2393. odcinku serialu "Barwy szczęścia" sprawa wycieknie do mediów. - Myślisz, że to robota Rafała? - zapyta Bożena. Bruno nie będzie musiał odpowiadać. W tej samej chwili dostanie bowiem wiadomość od Zaborskiego, który poprosi o spotkanie.

Iwona uratuje życie Michaliny? Będzie walczyć o ukochaną Witka!Zobacz więcej

Niedługo potem Stański spotka się z byłym wspólnikiem. Będzie wściekły! Wykrzyczy do Rafała, że nie pozwoli, aby po raz kolejny zniszczył mu życie! - Nie wiem, o czym mówisz - Zaborski będzie udawał zaskoczonego. - Odpokutowałem wszystkie grzechy. Chcę ułożyć sobie życie na nowo - doda.

- Oj, Pająk, Pająk... Ja wiem, kim jesteś pod tym ładnym garniturkiem i niewinnym uśmiechem - sprowokuje Stańskiego, używając jego dawnego nazwiska.
- Nigdy więcej nie nazywaj mnie Pająkiem! - krzyknie Bruno i jednym ciosem powali rywala na ziemię.
- Zmieniłeś nazwisko, ale charakter został ci taki sam

Czy Rafał rzeczywiście dalej knuje za plecami Stańskich? Jakiego asa ma jeszcze w zanadrzu? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w nowych odcinkach "Barw szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×