"Barwy szczęścia" odcinek 2397. Radek jednak wygra w sądzie? Przekona wszystkich, że Lidka go... biła?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2397. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się kolejna rozprawa rozwodowa Lidki i Radka. Morawski spróbuje udowodnić, że żona go biła! Będzie miał na to świadków... Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2397. we wtorek, 2.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Niedawno rozpoczęła się rozprawa rozwodowa Lidki (Emilia Warabida) i Radka (Filip Kosior). Morawski był zdziwiony, gdy okazało się, że żona zatrudniła prawnika i chce walczyć. Postanowił, że on też tak łatwo się nie podda...

Bruno sprzeda hotel i odejdzie od Bożeny?! "Doszedłem do ściany"Zobacz więcej

Wkrótce Radek będzie szukał sojuszników w sądzie, którzy będą zeznawali na jego korzyść. Dlatego opowie Celinie (Orina Krajewska) i Hermanowi (Maciej Raniszewski), że żona, kiedy była chora, biła go. Niestety Celina rzeczywiście przypomni sobie jedną sytuację, w której Lidka uderzyła męża w twarz... Tymczasem Sandra (Joanna Opozda) spróbuje przekonać Sławkę (Ewelina Serafin), by zeznała, jak Lidka zachowywała się w fitness klubie i odstraszała klientów.

W 2397. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się kolejna rozprawa, na której Morawski wyprze się romansu, co poświadczy Sandra swoimi zeznaniami. Potem zaś zarzuci żonie agresywne zachowanie, co z kolei potwierdzi Celina... Czy Radek jednak wygra w sądzie?

Natalia znowu umówi się z Mikołajem! Malwina w końcu powie jej prawdę o mężczyźnie... Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Monia (gość)

    Lidka tragiczna nie dość że psychiczna to jeszcze wiecznie wyrzucona,zero poczucia humoru.Nawet takiej znajomej bym nie chciała.

    23.02.2021 12:22
  • Kasia (gość)

    Jrmdjr

    23.02.2021 11:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×