"Barwy szczęścia" odcinek 2400. Franek oświadczy się Reginie! Usłyszy "tak"? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2400 odcinku "Barw szczęścia" Franek zrobi odważny krok i oświadczy się Reginie! Czy usłyszy od niej "tak"? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2400. w piątek, 5.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Regina (Kamila Kamińska) i Franek (Mateusz Banasiuk) są razem już od dawna i choć różnie między nimi bywało, to teraz są bardzo szczęśliwi. Teraz Falkowski postanowi przenieść ich związek na kolejny etap!

Iwona uratuje życie Michaliny? Będzie walczyć o ukochaną Witka!Zobacz więcej

W 2400. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek zostanie okrzyknięty "Strażakiem Miesiąca" i nagrodzony premią w wysokości 300 złotych. Nie powie o tym Reginie, a ta dowie się o tym od Stefana (Krzysztof Kiersznowski). Niedługo później Stefan i Staszek (Ireneusz Kozioł) odwiedzą Franka i zaproponują mu pracę konserwatora sprzętu gaśniczego, by mógł sobie dorobić, a ten bardzo się ucieszy i przyjmie ofertę.

Przy okazji Stefan wyzna Frankowi, że wygadał się Reginie o jego nagrodzie, a ten znajdzie sposób, by niedoszły teść mu to wynagrodził i pomógł mu zrobić Reginie niespodziankę. Dlatego Górka zaprowadzi Czaplę do ich ulubionej restauracji, a tam czekać będzie Franek - ubrany w galowy mundur i z pierścionkiem. W końcu uklęknie i zada ważne pytanie. - Czy zostaniesz moją żoną? - zapyta, a Regina powie "tak"! Potem para pójdzie świętować swoje zaręczyny w łóżku...

Sławka zostanie porwana! Patryk zapłaci okup?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×