"Barwy szczęścia" odcinek 2403. Bruno będzie błagał Bożenę o ostatnią szansę! Ona już nie potrafi z nim być? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2403. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno poprosi żonę o ostatnią szansę! Co wyniknie z ich poważnej rozmowy? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2403. w środę, 10.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Związek Bożeny (Marieta Żukowska) i Bruna (Lesław Żurek) przechodzi kolejny kryzys. Stańska chce mieć dziecko, ale wygląda na to, że jej mąż chce adoptować dziecko tylko, by pomóc wizerunkowo hotelowi...

Kasia ma romans?! Matka Łukasza nie ma żadnych wątpliwości...Zobacz więcej

W 2403. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bruno spróbuje się pogodzić z żoną. Wyzna jej miłość i będzie ją błagał, by dała mu ostatnią szansę. - Tak, popełniłem w życiu wiele błędów! Byłem głupi, zachłanny, interesowny… Ale zmieniłem się i tego największego błędu popełnić nie mogę. Nie chcę cię stracić... Kocham cię. Chcę z tobą być. Jeśli czujesz do mnie jeszcze cokolwiek, daj nam szansę... Proszę - wyzna.

Niestety Bożena w odpowiedzi pośle mu tylko smutny uśmiech. Potem wyzna, że chyba już nie potrafi z nim być! - Kocham cię, Bruno. (...) Ja chcę prawdziwego dziecka, Bruno. Żywego człowieka. Myślałam, że dam radę żyć tak, jak postanowiliśmy... ale okazało się, że nie. Przepraszam, ale bez dziecka nasz związek jest… pusty. Jeśli tego nie zrozumiesz, nie będę umiała z tobą być… - powie ze smutkiem.

Czy Bożena i Bruno znajdą jakiś kompromis i pogodzą się?

Ojciec Klary nie żyje! Pyrka zostanie oszukana przez macochę i nie dostanie wysokiego spadku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • NIE DA SZANSE (gość)

    OLWIKA I BRUNO POSENKA

    08.03.2021 11:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×