"Barwy szczęścia" odcinek 2405. Klara zostanie bez pracy! Zacznie pisać... powieści erotyczne? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2405. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara dowie się, że wydawnictwo nie kupi już od niej książek Katarzyny Zimy! Czym teraz zajmie się żona Huberta? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2405. w piątek, 12.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Literacka kariera Klary (Olga Jankowska) ma wiele wzlotów i upadków. W ostatnich miesiącach wraz z Winicjuszem (Marcel Borowiec) tworzy popularne książki pod pseudonimem Katarzyna Zima. Już wkrótce będzie musiała jednak szukać nowych literackich wyzwań.

Franek oświadczy się Reginie! Usłyszy "tak"? Zobacz więcej

W 2405. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara dowie się, że z powodu pandemii cykl książek Katarzyny Zimy został anulowany. Wydawnictwo nie zamówi u niej nic nowego. - Są cięcia w firmie. Zostaliśmy z Winicjuszem bez pracy... Najgorsze jest to, że mam już rozpisane szkice kolejnych dwóch tomów i nagle dowiaduję się, że mogę je wyrzucić do kosza - powie Hubertowi.

- Była z tego dobra kasa... - doda zasmucona. - Zaraz coś wymyślimy - odpowie jej mąż, a po chwili podzieli się z Klarą własnym pomysłem. - Ale fajniej jest, jak się lubi to, co się robi. Sama wiesz, jak trudno jest ci się zmobilizować, żeby usiąść do pisania tych romansideł. Napisz coś wziętego z życia. Przerabiamy przecież ostatnio ważny temat... - powie.

Pyrka zasugeruje żonie, aby zajęła się pisaniem powieści erotycznych! Czy Klara podłapie ten pomysł? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • erandki.site (gość)

    Zmysłowa Karolina chce poznać chłopaka i ma ogromną ochotę na SEKS Zagadaj do niej! U góry nazwa strony!!

    27.02.2021 22:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×