"Barwy szczęścia" odcinek 2407. Pierwszy kryzys w związku Michaliny i Witka! Dziewczyna wybierze innego? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2407. serialu "Barwy szczęścia" Witek poczuje ukłucie zazdrości, bo Michalina na zajęcia w szkole pójdzie nie z nim, a z Dawidem... Czy ma się czego obawiać? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2407. we wtorek, 16.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Michalina (Anna Pentz) i Witek (Witold Sosulski) są razem od bardzo niedawna, ale przeszli już prawdziwy test dla ich związku - chorobę dziewczyny. Teraz, gdy Michalina wróci do normalnego życia, pojawi się inny problem...

Kornel do reszty zwariował! Pieniędze na długi chce zdobyć na... ruletce!Zobacz więcej

W 2407. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się rozpoczęcie roku szkolnego, a Witek wróci po długiej przerwie do szkoły, Będzie to dla niego stresujący moment, bo będzie musiał powtarzać klasę. Niestety, co gorsza, zobaczy, że po Michalinę przyjedzie Dawid (Jan Wieteska) na skuterze. To z nim dziewczyna pojedzie na zajęcia i będzie kolegą wyraźnie oczarowana.

Witek uzna, że jego ukochana znalazła już sobie nowego adoratora i że w starciu z rywalem na motorze nie ma większych szans. Marek (Marcin Perchuć) namówi jednak syna na szczerą rozmowę z Michaliną. Co z niej wyniknie?

Ojciec Klary nie żyje! Pyrka zostanie oszukana przez macochę i nie dostanie wysokiego spadku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×