"Barwy szczęścia" odcinek 2408. Kasia ma romans?! Matka Łukasza nie ma żadnych wątpliwości... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2408. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Renia zacznie podejrzewać, że Kasia ma we Włoszech kochanka! Czy Łukasz uwierzy w jej teorię? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2408. w środę, 17.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kasia (Katarzyna Glinka) wyjechała z Ksawerym (Bartosz Gruchot) na Sycylię i zostawiła Łukasza (Michał Rolnicki) samego w Polsce. Już niedługo chłopiec wróci do ojca, ale Górka postanowi zostać zagranicą. Jakie są przyczyny takiej decyzji?

Klara zostanie bez pracy! Zacznie pisać... powieści erotyczne?Zobacz więcej

W 2408. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz poprosi matkę, aby odebrała jego synka ze szkoły. Renia (Ewa Serwa) od razu zauważy, że chłopiec bardzo się zmienił. Ksawery będzie wyrywał się babci i cały czas będzie mówił o mamie. - Chcę, żeby mama po mnie przyjechała - powie.

Sadowska postanowi porozmawiać o tym z synem. Zasugeruje mu, że źle zrobił, pozwalając żonie zostać na Sycylii. - Co miałem robić? Siłą ją tutaj przywieźć? - odburknie jej Łukasz, po czym doda, że wspólnie z Kasią ustalili, że musi zostać we Włoszech, aby doglądać nowego interesu.

Kornel spotka się z Jowitą! Tylko jej jest jeszcze w stanie zaufać?Zobacz więcej

Renia nie uwierzy jednak w taką wersję i wyzna Łukaszowi, że jej zdaniem Kasia ma kogoś na boku! - I dlatego szuka wykrętów, żeby nie wrócić do domu - skonkluduje. - Mamo, masz jakąś obsesję na punkcie zdrad i romansów. Najpierw napsułaś krwi tacie, oskarżając go o prowadzenie haremu, a teraz będziesz przypisywać niestworzone historie Kasi? - zdenerwuje się Łukasz.

Podświadomie jednak w jego głowie zakiełkuje myśl, że jego matka może mieć rację. Czy Kasia rzeczywiście ma kochanka?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×