"Barwy szczęścia" odcinek 2409-10. Kornel do reszty zwariował! Pieniędze na długi chce zdobyć na... ruletce! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2409. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kornel oznajmi bliskim, że genialny plan na wyjście z długów! Wkrótce potem cała rodzina zjawi się w... kasynie. Jak to się skończy? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2409. w czwartek, 18.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kornel (Jakub Bohosiewicz) wpadł w ogromne długi... Mężczyzna musi ukrywać się przed wierzycielami i dramatycznie szuka jakiegoś sposobu, aby wydostać się z problemów. W końcu wpadnie na dość nietypowy pomysł.

Kasia ma romans?! Matka Łukasza nie ma żadnych wątpliwości...Zobacz więcej

W 2409. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Jezierski spotka się z Jowitą (Magdalena Żak) i oznajmi jej, że znalazł sposób na wyjście z długów. - Miałem sen, że zgarniam całą stawkę w kasynie - wypali, a jego córka z trudem powstrzyma śmiech.

- Wystarczy, że postawię wszystko, co mamy, na parzyste czerwone, więc... jeśli masz trochę pieniędzy na koncie, to kup mi porządny garnitur, krawat i koszulę - poprosi Kornel. Jowita w pierwszej chwili uzna, że zwariował, ale ostatecznie postanowi mu pomóc.

Córka Jezierskiego opowie o wszystkim Sławce (Ewelina Serafin) i Patrykowi (Konrad Skolimowski). Co zdumiewające, żona Kornela uzna, że... jej mąż wie, co robi i że trzeba zapewnić mu wszelkie dostępne wsparcie. - Ufam intuicji waszego ojca - powie dzieciom.

Klara zostanie bez pracy! Zacznie pisać... powieści erotyczne?Zobacz więcej

Następnego dnia, w 2410. odcinku serialu "Barwy szczęścia" cała rodzina pojawi się w kasynie. - Porażka nie wchodzi w rachubę. Ja wygram - Kornel będzie pewny swego. Zacznie bardzo agresywnie obstawiać i... będzie seryjnie wygrywał! - Wygrałem pół miliona - pochwali się bliskim.

Czy odejdzie od stołu z tymi pieniędzmi? A może postanowi jeszcze raz zaryzykować wszystko? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×