"Barwy szczęścia" odcinek 2411. Lidka udowodni w sądzie, że Radek miał romans! Jednak wygra i puści męża z torbami? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2411. odcinku "Barw szczęścia" Natalia dostarczy nowe dowody, które potwierdzą, że Radek miał romans! Lidka jednak wygra i zażąda alimentów? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2411. w poniedziałek, 22.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Choć rozwód Lidki (Emilia Warabida) i Radka (Filip Kosior) miał być szybki i bezproblemowy, to jednak poszli na wojnę. Radek wypierał się w sądzie romansu z Sandrą (Joanna Opozda) i oskarżał żonę o to, że się nad nim znęcała!

Kasia ma romans?! Matka Łukasza nie ma żadnych wątpliwości...Zobacz więcej

W 2411. odcinku serialu "Barwy szczęścia" odbędzie się kolejna rozprawa. Tym razem jednak Natalia (Maria Dejmek) wyciągnie asa z rękawa. Okaże się, że wynajęła detektywa i ma dowód na to, że Radek zdradzał Lidkę! - Ten człowiek okłamywał moją klientkę, a teraz okłamał sąd, mam nadzieję, że nie będzie już co do tego najmniejszych wątpliwości - powie, pokazując zdobyte zdjęcia.

Kiedy wyjdzie na jaw, że Morawski dopuścił się krzywoprzysięstwa, sąd orzeknie rozwód z wyłącznej winy Radka. Po rozprawie Natalia oznajmi Paszkowskiej (Olga Bończyk), że będą z Lidką żądały alimentów - 6 tysięcy miesięcznie! Radek będzie załamany... Co wymyśli, by nie płacić żonie?

Ojciec Klary nie żyje! Pyrka zostanie oszukana przez macochę i nie dostanie wysokiego spadku?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×