"Barwy szczęścia" odcinek 2411. Regina zerwie zaręczyny?! Ma już dość chorobliwej zazdrości Franka... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2411. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek oskarży Reginę o romans z Vincenzo! Czy Czapla zerwie zaręczyny z chorobliwie zazdrosnym partnerem? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2411. w poniedziałek, 22.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Vincenzo (Alessandro Curti), znajomy Kasi (Katarzyna Glinka), przyjechał do Polski, aby rozpocząć współpracę z Aldoną (Elżbieta Romanowska) i Borysem (Jakub Wieczorek). Zamiast o interesach, cały czas myśli on o Reginie (Kamila Kamińska), która bardzo mu się spodobała. Jego zaloty oczywiście bardzo nie podobają się Frankowi (Mateusz Banasiuk).

Lidka udowodni w sądzie, że Radek miał romans! Jednak wygra i puści męża z torbami?Zobacz więcej

W 2411. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Włoch wpadnie do Reginy z niezapowiedzianą wizytą i przyniesie dla niej talerz z włoskimi przysmakami. - Arancini, dopiero co zrobione! I przepis na nie, Reginka prosiła... - powie zdenerwowanemu Frankowi. Gdy Vincenzo wyjdzie, Palkowski urządzi narzeczonej kolejną scenę zazdrości!

- Niedawno mówiłaś, że chcesz mieć ze mną dziecko, że chcesz założyć rodzinę... A gdy tylko przez chwilę mnie nie ma, z miejsca wpadasz w objęcia jakiegoś... włoskiego lowelasa! - wygarnie Reginie.
Identyczne urojenia miałeś, jak pojawił się Remek... Potem, jak zatrudniłam w klubie Alana... - usłyszy w odpowiedzi.
- Czyli to, co wczoraj widziałem, po prostu mi się przywidziało? Miałem halucynacje?
- Istnieje coś takiego jak zaufanie... Bez tego nie da się zbudować związku! Nie ufasz mi od dawna, a ja nie umiem sobie z tym poradzić. Zrób z tym coś albo po prostu się... Nie wiem, dłużej tego nie wytrzymam, Franek! Mówię poważnie!

Słowa Czapli zabrzmią naprawdę złowrogo! Czy kobieta postanowi zerwać zaręczyny z Frankiem? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia" w TVP2!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×