"Barwy szczęścia" odcinek 2417. Agata i Patryk zamieszkają z Kornelem i Sławką w wielkiej willi?! W planach jest też wielki ślub [CO SIĘ WYDARZY]

W 2417. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sławka zaproponuje Agacie i Patrykowi, aby zamieszkali z nią i z Kornelem w luksusowej willi! Jezierska zacznie także planować ich ślub. Czy to skończy się katastrofą? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2417. we wtorek, 30.03.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kornel (Jakub Bohosiewicz) był całkowicie spłukany. Wpadł jednak na pomysł, aby pieniądze na długi zarobić na... ruletce. Ten pomysł brzmiał oczywiście absurdalnie, ale udało się i teraz Jezierscy znów są bogaci!

Jerzy ma romans?! Zacznie chodzić na schadzki z Igą! Zobacz więcej

Już wkrótce Kornel i Sławka (Ewelina Serafin) wynajmą dla siebie luksusową willę, do której w 2417. odcinku serialu "Barwy szczęścia" zaproszą tam Agatę (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). - Ojciec zasłużył sobie na odrobinę luksusu po ostatnich miesiącach wyrzeczeń - stwierdzi Jezierska. - Mam nadzieję, że będziecie tu szczęśliwi - odpowie jej Agata z mocno wyczuwalną nutą ironii.

Mina narzeczonej Patryka zrzednie jednak, gdy dowie się, że Sławka chciałaby, aby się tam wprowadziła. Zarezerwowała dla nich nawet całe piętro w luksusowej posiadłości! Młody Jezierski byłby nawet skłonny się zgodzić, ale Agata szybko go przystopuje. *- Nawet o tym nie myśl - wyszepcze, mocno ściskając go za rękę.

Tadzio jest poważnie chory! Bożena i Bruno jednak nie będą chcieli go adoptować?Zobacz więcej

To jednak nie koniec genialnych pomysłów Sławki. Jezierska uzna, że ich nowa posiadłość to świetne miejsce na... wesele! Jeszcze tego samego dnia kobieta zadzwoni do przyszłej synowej, poinformuje ją o terminie i poprosi o listę gości! - Nie ograniczaj się, ale zrób to szybko - rzuci do telefonu, po czym się rozłączy.

Jezierska postanowi też wybrać dla Anety suknie ślubną, a także zacznie organizować jej... wieczór panieński. Jedno jest jednak pewne, Pyrka nie będzie długo tolerować ekscesów Sławki. Czy w końcu nie wytrzyma i zerwie zaręczyny z Patrykiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Fanka (gość)

  Jak już to nie dla Anety tylko dla AGATY. .

  23.03.2021 18:45
 • Ja (gość)

  Jaki durny wątek z tą Sławką i jej mężem! Bankrut wygrał w ruletce! Po prostu beznadziejne wątki a Pyrkami to mi się już odbija!!!

  23.03.2021 13:54
 • Gość (gość)

  Dlacz3go mają przestać? Ttt

  23.03.2021 10:21
 • Ttt (gość)

  Przestańcie

  22.03.2021 15:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×