"Barwy szczęścia" odcinek 2419. Tadzio jest poważnie chory! Bożena i Bruno jednak nie będą chcieli go adoptować? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2419. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena i Bruno dostaną złe wieści - okaże się, że Tadzio jest poważnie chory! Poza tym pojawi się też jego matka... Co zrobią z tym Stańscy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2419. w czwartek, 1.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bożena (Marieta Żukowska) nagle poczuła, że chce mieć dziecko. Dlatego zdecydowali się z Brunem (Lesław Żurek) na adopcję Tadzia! Okaże się jednak, że to nie takie łatwe...

Lidka udowodni w sądzie, że Radek miał romans! Jednak wygra i puści męża z torbami?Zobacz więcej

W 2419. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Stańscy odwiedzą chłopca w domu dziecka, a dyrektorka poprosi ich o rozmowę. Niestety nie będzie miała dobrych wieści! Okaże się, że Tadzio jest poważnie chory - cierpi na alkoholowy zespół płodowy! Co więcej, odnalazła się jego matka, która nic nie wiedziała o nielegalnym handlu dziećmi - ona oddała syna do adopcji ze wskazaniem.

Stańscy bardzo się tym zmartwią. Poza tym Sabina (Barbara Jonak) uświadomi Bożenę, że opieka nad Tadziem może nie być taka prosta, bo dziecko może wymagać specjalnej opieki. Mimo to małżonkowie nadal będą chcieli adoptować chłopca! Uda im się to?

Jerzy ma romans?! Zacznie chodzić na schadzki z Igą! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×