"Barwy szczęścia" odcinek 2420. Kniewski popełni samobójstwo, a później pojawi się na... własnym pogrzebie? Klara będzie w szoku! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2420. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara dowie się, że Kniewski chce odebrać sobie życie. Nie potraktuje tego jednak poważnie i niedługo potem będzie opłakiwać go na pogrzebie. Cała sprawa ma jednak drugie dno... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2420. we wtorek, 6.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kniewski (Michał Witkowski) to bardzo ekscentryczny człowiek, którego Klara (Olga Jankowska) zna już od wielu lat i wie, że potrafi wpadać na... bardzo nietypowe pomysły. Co wymyśli tym razem?

Michalina chce mieć z Witkiem dziecko! Powód będzie zaskakujący... Zobacz więcej

W 2420. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Łukasz (Michał Rolnicki) przyniesie dla Pyrki paczkę. W środku znajdzie się rękopis najnowszej książki Kniewskiego i... listy pożegnalny, w którym pisarz zapowie, że chce popełnić samobójstwo! Klara bardzo się tym zaniepokoi, ale Hubert (Marek Molak) uzna, że to na pewno nie jest na serio.

Następnego dnia Winicjusz (Marcel Borowiec) przekaże Klarze, że Kniewski rzeczywiście odebrał sobie życie! Targana wyrzutami sumienia dziewczyna postanowi spełnić jego ostatnią wolę i wyprawi mu wystawny pogrzeb, na który zaprosi wielu dziennikarzy. Niespodziewanie na cmentarzu pojawi się także... sam "zmarły"!

Okaże się, że Hubert ma rację, a cały pogrzeb to tylko jeden wielki happening. - Kultura jest niedofinansowana. My, artyści, umieramy z głodu... - pisarz zacznie swoją przemowę. Jak na to wszystko zareaguje Klara? Wścieknie się na kolegę, że tak perfidnie ją wykorzystał?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×