"Barwy szczęścia" odcinek 2421. Michalina chce mieć z Witkiem dziecko! Powód będzie zaskakujący... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2421. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Michalina niespodziewanie zaproponuje Witkowi, by... zrobili sobie dziecko! Dlaczego wpadnie na ten pomysł? Sprawdź!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2421. w środę, 7.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Michalina (Anna Pentz) i Witek (Witold Sosulski) są bardzo młodzi, ale i bardzo zakochani. Niestety okaże się, że niedługo będą musieli się rozostać...

Jerzy ma romans?! Zacznie chodzić na schadzki z Igą! Zobacz więcej

W 2421. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Witek zapewni Michalinę o swoim wielkim uczuciu, a ta niespodziewanie zacznie płakać. Okaże się, że jej matka, Olga (Dorota Kwietniewska), dostała propozycję pracy w Poznaniu i muszą się tam przeprowadzić! Witek nie będzie chciał na to pozwolić i obieca ukochanej, że wymyśli, co zrobić, by mogła zostać.

Marek (Marcin Perchuć) mimo początkowej niechęci, zgodzi się porozmawiać z matką Michaliny. Ta jednak nie będzie chciała zostawić córki samej w Warszawie. Dlatego dziewczyna wpadnie na inny pomysł - zaproponuje Witkowi, by zrobili sobie dziecko! Uzna, że wtedy nikt ich nie rozdzieli. Chłopak nie będzie jednak zachwycony perspektywą ojcostwa... - Przed nami matura, studia, całe życie. Misia, kocham cię, ale dziecko nie może być kartą w zagraniu wobec starych - stwierdzi, ale Michalina będzie nieprzejednana. Uda jej się przekonać go do tego szalonego pomysłu?

Tadzio jest poważnie chory! Bożena i Bruno jednak nie będą chcieli go adoptować?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Roksana wegięl (gość)

    Co

    30.03.2021 22:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×