"Barwy szczęścia" odcinek 2421. Rysiek zostanie... wedding plannerem! Zorganizuje ślub Agaty i Patryka? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2421. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Żabcia dowie się, że Sławka szuka wedding plannera dla Agaty. Postanowi załatwić tę robotę... Ryśkowi! Jak to się skończy? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2421. w środę, 7.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kornel (Jakub Bohosiewicz) wygrał majątek na ruletce i wraz z żoną zamieszkał w luksusowej willi. Jezierscy chcą teraz skorzystać z okazji i wyprawić tam... wesele dla Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski)! To nie może skończyć się dobrze...

Michalina chce mieć z Witkiem dziecko! Powód będzie zaskakujący... Zobacz więcej

W 2421. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Sławka (Ewelina Serafin) zacznie narzekać, że Agata nie chce z nią współpracować przy organizacji ślubu i wesela. - Jest negatywnie nastawiona - wyżali się Jezierska. - Może lepiej byłoby zatrudnić profesjonalistę od planowania wesel? - zasugeruje Kornel.

Gdy usłyszy to Żabcia (Anna Klepacka), nowa gosposia Jezierskich, postanowi od razu zacząć działać. Powie Sławce, że zna świetnego wedding plannera, który mógłby się zająć organizacją wesela Patryka. Chwilę później zadzwoni do... Ryśka (Sebastian Stankiewicz) i oznajmi mu, że znalazła dla niego pracę.

- Będziesz organizował śluby - stwierdzi tonem nieznoszącym sprzeciwu.
- Czy ty się dobrze czujesz? Ja się na tym nie znam - odpowie jej zaskoczony Gawron.
- To się poznasz. Jest dwudziesty pierwszy wiek, trzeba nadążać i zmienić kwalifikacje. Odpal internet i sobie poczytaj

Niestety, ich plan szybko spali na panewce. Sławka przypadkiem wpadnie bowiem w internecie na zdjęcia z koncertów Ricardo. - Odwołujemy akcję ślub - poinformuje ukochanego zawiedziona Żabcia. Gdyby Agata wiedziała, co ją ominęło, z pewnością odetchnęłaby z ulgą.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×