"Barwy szczęścia" odcinek 2423. Michalina i Witek zamieszkają razem! Rodzice dadzą im kredyt zaufania [CO SIĘ WYDARZY]

W 2423. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Marek zgodzi się, aby Michalina się do nich wprowadziła! Czy poradzi sobie z parą zakochanych nastolatków? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2423. w piątek, 9.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Witek (Witold Sosulski) niedawno wyszedł z odwyku i ciężko było mu wrócić do normalnego życia. Na całe szczęście spotkał Michalinę (Anna Pentz), w której się zakochał. Niestety, dziewczyna już wkrótce ma przeprowadzić się z matką do Poznania...

Kniewski popełni samobójstwo, a później pojawi się na... własnym pogrzebie? Klara będzie w szoku!Zobacz więcej

Nastolatkowie nie będą mogli się z tym pogodzić! Załamany Witek poprosi ojca, aby... pozwolił Michalinie zamieszkać w jej domu! Złoty (Marcin Perchuć) początkowo nie przyjmie tego pomysłu z entuzjazmem, ale w 2423. odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi skonsultować to z matką.

- Nie zastąpisz mu relacji z dziewczyną. To jego pierwszy poważny związek. Może Michalina jednak powinna tu z wami zamieszkać, skoro oboje tak bardzo tego chcą? - doradzi mu Krystyna (Hanna Bieluszko). Jej syn wciąż jednak nie będzie przekonany, że dwoje zakochanych nastolatków pod jednym dachem to kiepski pomysł.

- Wolisz, żeby te hormony i humory buzowały Witkowi w pociągach do Poznania podczas samotnych eskapad na weekendy czy jednak w twoim domu, pod twoją opieką? - zapyta go matka, a Marek ostatecznie przyzna jej rację. Postanowi porozmawiać o tym Olgą (Dorota Kwietniewska).

Michalina chce mieć z Witkiem dziecko! Powód będzie zaskakujący... Zobacz więcej

- Wcześniej proponowałem to pani bez przekonania, po prostu obiecałem Witkowi, że to zrobię, ale teraz zmieniłem zdanie. Jestem za. Oni naprawdę chcą być razem - wyzna kobiecie. Ku jego zaskoczeniu, Olga da się przekonać i pozwoli córce zamieszkać z Markiem i Witkiem.

Co z tego wyniknie? Czy Złoty zdoła jakoś poradzić sobie z Witkiem i Michaliną? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia"!

Michalina chce mieć z Witkiem dziecko! Powód będzie zaskakujący... Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Es (gość)

    Super

    01.04.2021 13:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×