"Barwy szczęścia" odcinek 2426. Agata powie Sławce, aby nie wtrącała się w jej ślub! Będzie afera? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2426. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata postanowi nieco ostudzić zapędy Sławki w kwestii jej ślubu. Gdy Jezierska usłyszy, że ma przystopować, wpadnie we wściekłość! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2426. w środę, 14.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Jezierscy wydostali się z finansowych tarapatów i teraz mogą spokojnie zająć się... organizacją ślubu Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski)! Sławka (Ewelina Serafin) chce mieć kontrolę nad dosłownie wszystkich, włącznie z wieczorem panieńskim Pyrki. To nie może skończyć się dobrze...

Józek zakończy karierę piłkarską dla Gabrysi?! Nie chce wracać do NiemiecZobacz więcej

W 2426. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Agata już będzie miała dość pomysłów Jezierskiej i poprosi Patryka, aby przemówił jej do rozumu. - Patryk, zrozum, że ja nie chcę wypasionego wesela na sto osób! Pałacowa sala, rowery wodne w kształcie łabędzi i kiczowate ozdoby... to nie jest mój klimat!(...) Powiedz jej, że doceniamy starania, ale sami chcemy podejmować decyzje o naszym ślubie - poleci narzeczonemu.

Młody Jezierski doskonale wie, że to nie takie proste, ale postanowi porozmawiać z matką. Gdy zasugeruje jej, że powinna odsunąć się na boczny tor, Sławka wpadnie we wściekłość! - Człowiek sobie żyły wypruwa, chce pomóc, a na koniec się dowiaduje, że się "wtrąca"?! (...) To jest też moje święto i twojego ojca! (...) Ale jak sobie chcecie, zróbcie to po swojemu! Mam przeczucie, że tego pożałujecie, ale już się nie "wtrącam"! Tylko przypadkiem nie proś mnie później o pomoc - wykrzyczy synowi.

Patryk zrozumie, że znalazł się między młotem a kowadłem... Czy uda mu się jakoś mediować pomiędzy Agatą i Sławką, aby ich ślub mógł ostatecznie dojść do skutku? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy w nowych odcinkach serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Dosyć Pyrków Agaty i Jezierskich!!!! Fajni aktorzy odeszli z serialu! Te wątki teraz są beznadziejne!

    10.04.2021 21:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×