"Barwy szczęścia" odcinek 2429. Józek zakończy karierę piłkarską dla Gabrysi?! Nie chce wracać do Niemiec [CO SIĘ WYDARZY]

W 2429. odcinku serialu "Barwy szczęścia" uzna, że nie chce wracać do Niemiec, aby móc być w Polsce z Gabrielą! Czy to oznacza koniec jego piłkarskiej kariery? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2429. w poniedziałek, 19.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Piłka nożna to wielka pasja Józka (Patryk Pniewski). To właśnie dzięki niej udało mu się wyrwać z małej miejscowości i zrobić światową karierę. Czy teraz Sałatka zrezygnuje z tego wszystkiego dla... miłości?

Hubert zacznie handlować trefnymi lekami?! Ktoś przez niego zginie?Zobacz więcej

W 2429. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek oznajmi Gabrysi (Marta Juras), że zostaje w Polsce i nie obchodzi go, co zrobi z tym jego niemiecki trener! Kobieta nie będzie jednak podzielała jego entuzjazmu i doradzi mu, aby nie zaprzepaszczał swojej kariery. - Myślałem, że się ucieszysz - powie piłkarz.

- Ucieszę się, jeśli nie narobisz sobie kłopotów. A z wygranego meczu ucieszę się jeszcze bardziej. Dostaniesz swoją szansę, nie martw się - powie Sałatce. Gdy wróci z pracy, Józek będzie jednak czekał na nią w łóżku! - Spóźniłem się na samolot. Nic się nie dało zrobić - stwierdzi z uśmiechem na ustach.

Władek znów będzie miał wypadek w laboratorium! Trafi do singapurskiego szpitalaZobacz więcej

Gdy zakochani usiądą w wspólnego obiadu, Gabriela wróci do tematu wyjazdu do Niemiec. - Chciałeś się spóźnić - zagadnie, ale Józek zaprzeczy. Chwilę później dyrektorka szkoły zauważy, że Sałatka wciąż nosi obrączkę. - Głupie przyzwyczajenie. Trzeba coś z tym zrobić - zreflektuje się Sałatka, po czym zdejmie obrączkę i wyrzuci ją do kosza.

Randka Józka i Gabrysi zakończy się sypialni! Czy Sałatka całkowicie zaniedba swoją piłkarską karierę? Czy klub ze Stendal będzie mu robił problemy? Aby poznać dalsze losy bohaterów, oglądajcie koniecznie nowe odcinki serialu "Barwy szczęścia"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×