"Barwy szczęścia" odcinek 2438. Kasia wróci do kraju i dowie się, że Łukasz został aresztowany! Nie uwierzy w jego niewinność? [CO SIĘ WYDARZY]

Niedługo po tym, jak w 2438. odcinku "Barwy szczęścia" Łukasz zostanie aresztowany, zaniepokojona Kasia wróci do Polski! Sadowska nie uwierzy, że jej mąż jest niewinny?! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2438. w piątek, 30.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo, w 2438. odcinku serialu "Barwy szczęścia, Łukasz (Michał Rolnicki) niespodziewanie zostanie aresztowany za handel nielegalnymi substancjami! Kiedy tylko Kasia (Katarzyna Glinka) się o tym, dowie, natychmiast postanowi wrócić do Polski!

Łukasz i Hubert zostaną aresztowani! Odpowiedzą za handel nielegalnymi substancjami?Zobacz więcej

Z lotniska odbierze ją Vincenzo (Allesandro Curti), a Kasia wyzna mu, iż boi się, że Łukasz mógł wplątać się w jakieś podejrzane interesy. Potem Sadowska od razu skieruje swoje kroki do domu, gdzie czekać na nią będzie Stefan (Krzysztof Kiersznowski), Ksawery (Bartosz Gruchot) i Paulina (Lena Jastrzębska). Dzieci nie będą wiedziały, co stało się z tatą, więc Kasi przypadnie rola wytłumaczenia im wszystkiego.

Kiedy Kasia zostanie z ojcem sam na sam, od razu zapowie, że potrzebują prawnika. Wyglądać będzie na to, że Sadowska ma wątpliwości co do winy męża!

- Ciągle mam nadzieję, że nie będzie potrzebny, bo Łukasz zaraz tu wejdzie i powie, że to wszystko było jednym wielkim nieporozumieniem - westchnie Stefan.
- To brzmi za dobrze, żeby było możliwe. Rozejrzyj się. Mieszkanie przeszło prawdziwą rewolucję. Skąd Łukasz nagle miał na to pieniądze... - zacznie zastanawiać się Kasia.
- Wątpisz w jego niewinność?
- Nie, ale... Łukasz ma w sobie żyłkę ryzykanta, nie raz pakował się w kłopoty.

Czy Kasi uda się wyciągnąć Łukasza z aresztu?

Sławka będzie miała romans z Justinem?! Całkowicie straci dla niego głowęZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×