"Barwy szczęścia" odcinek 2441. Kasia chce, aby Łukasz wyjechał z nią na Sycylię! Katarzyna Glinka i Michał Rolnicki znikną z serialu?

W 2441. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia wyzna Łukaszowi, że chciałaby, aby ich rodzina na stałe przeprowadziła się do Włoch! Czy to oznacza, że bohaterowie na stałe znikną z serialu? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2441. w czwartek, 6.05.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kasia (Katarzyna Glinka) jakiś czas temu wyjechała na Sycylię i nie widzimy jej na ekranie. Zniknięcie bohaterki bardzo zaniepokoiło fanów, szczególnie że wszystko wskazuje na to, że Górka jest bardzo zadowolona ze swojego życia we Włoszech.

Sławka będzie miała romans z Justinem?! Całkowicie straci dla niego głowęZobacz więcej

Już wkrótce Kasia wróci do Polski, ale myślami cały czas będzie we Włoszech. W 2441. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Górka odbierze Łukasza (Michał Rolnicki) z aresztu, do którego Sadowski trafił w związku z podejrzeniem o handel nielegalnymi lekami. Małżonkowie spędzą razem upojne chwile, ale potem kobieta poruszy temat ich wspólnej przyszłości.

Górka zasugeruje mężowi, że może powinien zrezygnować pracy kuriera, przez którą ostatnio ma same kłopoty. Łukasz nie będzie chciał jednak o tym słyszeć. Wtedy Kasia przestanie owijać w bawełnę i wprost zaproponuje mu, aby razem z Ksawerym (Bartosz Gruchot) zamieszkali na stałe we Włoszech.

- Powiem wprost. Nie widzę się w obcym kraju bez pracy i znajomości języka - odpowie jej Sadowski, ale obieca, że się nad tym jeszcze zastanowi. Czy Kasia zdoła go przekonać? Czy Michał Rolnicki i Katarzyna Glinka na stałe odejdą z "Barw szczęścia"? Przekonamy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara Konta (gość)

    Łukasz nie ma się zdecydować jak wy wyjedziecie to ja przestane oglądać Łukasz powiedz że nie chcesz wyjdziechać masz przecież córkę

    23.04.2021 13:43
  • Zbuk (gość)

    Yyy

    22.04.2021 16:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×