"Barwy szczęścia" odcinek 2442. Sławka będzie miała romans z Justinem?! Całkowicie straci dla niego głowę [CO SIĘ WYDARZY]

W 2442. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Patryk przedstawi matce Justina, a ten zacznie z nią flirtować! Czy Jezierska będzie miała romans z Kanadyjczykiem? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2438. w piątek, 30.04.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Rodzice Patryka (Konrad Skolimowski) to ludzie, delikatnie rzecz ujmują, ekscentryczni. Wydawało się jednak, że naprawdę się kochają i nie widzą poza sobą świata. Już wkrótce okaże się jednak, że Sławka (Ewelina Serafin) ma ochotę na gorący romans!

Łukasz i Hubert zostaną aresztowani! Odpowiedzą za handel nielegalnymi substancjami?Zobacz więcej

W 2442. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Patryk przedstawi matce Justina (Jasper Sołtysiewicz), a Kanadyjczyk już na samym wejściu zacznie... bajerować Jezierską! - Ej, stary, nie mówiłeś, że masz dwie siostry - zagada. - Bo nie mam. Mamo, mój przyjaciel, Justin - mruknie w odpowiedzi Jezierski.

Później Patryk nie będzie im już do niczego potrzebny. Niewinna rozmowa o pracy szybko przemieni się w flirt. - Nie wiem, jak ty to robisz, ale czuję, że kupiłabym od ciebie wszystko - wyzna w pewnym momencie Sławka i zaproponuje, aby przeszli na "ty". - Mów mi po imieniu, Żastę - szepnie.

Celina zostanie potrącona przez samochód i trafi do szpitala! Wszystko przez Vincenzo?Zobacz więcej

Chwilę później Kanadyjczyk zaprosi Jezierską na swoje urodziny! - Przyjdź, przynajmniej będę miał z kim pogadać. Moje rówieśniczki bywają nudne - zabajeruje Sławkę. Przebieg ich rozmowy bardzo nie spodoba się Patrykowi, który poprosi Justina, aby nie podrywał jego matki.

Gdy Justin wyjdzie, Sławka od razu wyszuka jego profil w mediach społecznościowych. Zaprosi go do znajomych, a chłopak przyjmie zaproszenie. Jezierska sprawdzi jego status związku i gdy przeczyta, że jest singlem, bardzo się ucieszy. Czy naprawdę wda się w romans z młodym przystojniakiem?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×