"Barwy szczęścia" odcinek 2443-44. Regina jest w ciąży! Franek będzie wniebowzięty! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2443. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Franek będzie przekonany, że Regina nie chce już nim być... Ukochana niespodziewanie poinformuje go jednak, że spodziewa się dziecka! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2443. w poniedziałek, 10.05.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W związku Reginy (Kamila Kamińska) i Franka (Mateusz Banasiuk) nie układa się ostatnio najlepiej. Palkowski jest chorobliwie zazdrosny o ukochaną, a ona nie jest do końca pewna swoich uczuć. Już wkrótce wszystko może się jednak zmienić!

Regina wcale nie kocha Franka?! Wciąż tęskni za zmarłym mężem...Zobacz więcej

W 2443. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Regina poinformuje Franka, że nie wróci na noc do domu. Mężczyzna będzie przekonany, że ukochana go zdradza z Vincenzo (Alessandro Curti). Pójdzie do Włocha i urządzi mu niezłą awanturę. - Gdzie ona jest, gadaj! - krzyknie przyciskając rywala do ściany.

Vincenzo powie mu, że Regina ma kryzys i chce być teraz sama, ale nie będzie chciał powiedzieć nic więcej. - Nie złamię swojego słowa. Możesz mnie bić, nic nie powiem - powie stanowczo. Franek postanowi mu odpuścić i wróci do domu. Następnego dnia pojawi się tam także Regina.

- Przepraszam... Potrzebowałam trochę czasu dla siebie. Chciałam spokojnie pomyśleć o naszym życiu, naszej przyszłości - wyzna.
- Tak bardzo przeraziła mnie myśl, że mógłbym cię stracić - westchnie Palkowski.
- Jestem w ciąży. Będziemy mieli dziecko - wypali nagle Czapla.

Po tych słowach cała złość, która nagromadziła się we Franku, pryśnie jak bańka mydlana. - Wspaniale! Kocham cię! - krzyknie w 2444. odcinku serialu "Barwy szczęścia", podskakując do góry! Czy ciąża i dziecko pomogą im scementować ich związek?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Sara Konta (gość)

    Super gratuluję że jesteś w ciąży z Frankiem czekam cierpliwie na wasz ślub

    23.04.2021 13:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×