"Barwy szczęścia" odcinek 2452. Agata przyłapie Patryka na zdradzie?! Zauważy jego zażyłą relację z Oliwką! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2452. odcinku "Barw szczęścia" Agata dowie się, że Patryk współpracuje z Oliwką i zauważy ich zażyłą relację! Czy przyłapie narzeczonego na zdradzie? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2452. w piątek, 21.05.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Ostatnio Patryk (Konrad Skolimowski) bardzo zainteresował się Oliwką (Wiktoria Gąsiewska)! Czy podczas nieobecności Kajtka (Jakub Dmochowski) i przez kryzys w związku Patryka z Agatą (Natalia Zambrzycka) może do czegoś dość?

Sławka uwiedzie Justina?! Zostaną przyłapani w dwuznacznej sytuacji! Zobacz więcej

W 2452. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Patryk zdecydował się pomóc Oliwce i rozdaje ulotki oferujące rabat na usługi w jej salonie kosmetycznym. Agacie od razu się to nie spodoba. - A od kiedy pomagasz jej rozkręcić biznes? - zapyta się go. Patryk jednak nie będzie widział w tym nic nieodpowiedniego. - Zrobicie sobie taniej piękne paznokcie, poczujecie się przyjemnie i kobieco. Nie zrobiłem nic złego - uzna.

To jednak Agaty nie uspokoi i będzie próbowała wybadać, co łączy Patryka z Oliwką. - Tak się tylko zastanawiam, czy mój facet nie ma nic lepszego do roboty, niż latanie za interesami koleżanki. Widziałam zdjęcia z imprezy Justina. Na wielu z nich jesteście razem... - zarzuci mu.

Niestety gdy niedługo później Patryk odwiedzi salon Oliwki, znowu się do siebie zbliżą! W pewnym momencie, by pocieszyć tęskniącą za Kajtkiem dziewczynę, Patryk złapie ją rękę i przyciągnie do siebie. Czy dojdzie do zdrady?

Córka Damiana straci rękę?! Wszystko przez nieprofesjonalny tatuaż...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×