"Barwy szczęścia" odcinek 2457. Patryk zerwie z Agatą i wyjedzie za granicę! Załamana Pyrka o wszystko oskarży Oliwkę... [CO SIĘ WYDARZY]

Wkrótce Patryk zerwie z Agatą i wyjedzie! W 2457. odcinku "Barw szczęścia" załamana Pyrka oskarży o wszystko Oliwkę... Czy jej związku nie uda się uratować? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2457. w poniedziałek, 31.05.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Związek Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski) czeka prawdziwy kryzys! Nie tylko Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), ale i Romanowski (Maciej Jachowski) wiele namieszają...

Gabriela odrzuci oświadczyny Józka! "Czasem człowiek pudłuje. Też w życiu..."Zobacz więcej

W końcu Patryk uzna, że ich związek nie ma sensu i zerwie z Agatą! Potem się wyprowadzi! W 2457. odcinku serialu "Barwy szczęścia" po rozstaniu Agata kompletnie się załamie. Nie będzie wiedziała, gdzie podział się jej ukochany i nie będzie mogła się z nim skontaktować, by przeprosić. Wybierze się więc do Oliwki, pewna, że coś łączy ją z Patrykiem, i oskarży ją o wszystkie swoje nieszczęścia!

Nie będzie jednak wiedziała, że Jezierski wyjechał do Francji, by wszystko sobie przemyśleć i tak naprawdę bardzo tęskni za ukochaną... Czy parze uda się jeszcze pogodzić?

Basia dostanie zawału i pożegna się z Zenkiem! Nie uda się jej uratować?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×