"Barwy szczęścia" odcinek 2465. Sławka nie odpuści Justinowi! Przejdzie metamorfozę i zaciągnie go do łóżka?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2465. odcinku "Barw szczęścia" Sławka nadal będzie podrywać Justina i zrobi wszystko, by osiągnąć swój cel! Przejdzie metamorfozę i zaciągnie go do łóżka?! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2465. we piątek, 11.06.2021 o godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Sławka (Ewelina Serafin) od jakiegoś czasu podrywa Justina (Jasper Sołtysiewicz) i zasypuje go wiadomościami i zaproszeniami na spotkania. Chłopak czuje się z tym niekomfortowo, bo to matka jego przyjaciół...

Kasia umrze pod gruzami?! Niepokojące doniesienia z planu! Zobacz więcej

W 2465. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Justin dostaje od Sławki kilkanaście wiadomości dziennie! Na początku będzie je ignorował, bo będzie w towarzystwie Patryka (Konrad Skolimowski). W końcu jednak uzna, że nie ma nic złego w flirtowaniu z Jezierską, jeśli jego przyjaciel o niczym się nie dowie.

Wtedy Sławka uzna, że żeby uwieść Justina musi... zrzucić kilka kilogramów! Zażąda więc od Żabci (Hanna Klepacka), by zaczęła gotować dla niej lżej. Będzie miała nadzieję, że po metamorfozie uda jej się zaciągnąć Kanadyjczyka do łóżka! Jej plan wypali? Co na to Justin?

Agata wpadnie w depresję po rozstaniu z Patrykiem! On tymczasem skontaktuje się z Oliwką...Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×