"Barwy szczęścia" odcinek 2478. Herman rzuci Celinę i zniknie bez śladu! Co się stało? [CO SIĘ WYDARZY]

W 2478. odcinku "Barw szczęścia" Herman przestanie ufać Celinie, więc rzuci ją i zniknie! Co się z nim stanie? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2478. w poniedziałek, 27.09.2021 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Były chłopak i wspólnik Celiny (Orina Krajewska), Jacek Kmita (Bogusław Kudłek), znów pojawi się w jej życiu i zniszczy jej związek z Hermanem (Maciej Raniszewski)! Powie masażyście całą prawdę o jej przeszłości...

Renata spędzi noc z Romanowskim! Co z Damianem?Zobacz więcej

W 2478. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Herman poprosi Celinę o wyjaśnienia, ale jej wersja wydarzeń go nie przekona. Potem zniknie bez śladu! Celina będzie się zamartwiać i będzie pewna, że to zerwanie! Herman nie odezwie się też ani do Lidki (Emilia Warabida), ani Alana (Rafał Maślak). - Kazałby ci się wyprowadzić podczas jego nieobecności. Ale nie zrobił tego, więc moim zdaniem nie masz się czym martwić - pocieszać ją będzie Alan.

Chwilę później do trenera odezwie się właśnie Herman i oznajmi, że odchodzi z pracy! - Zbierz i spakuj wszystkie moje rzeczy z klubu. Chciałbym, żebyś mi je przywiózł, najlepiej dziś wieczorem. Podeślę ci adres. I przekaż Reginie, że rezygnuję z pracy - powie mu.

Celina jednak tak łatwo się nie podda i pójdzie porozmawiać z Hermanem, ale zastanie go z Łucją (Sonia Jachymiak)! Masażysta nie będzie chciał rozmawiać z Celiną i odjedzie z Łucją... Brońska będzie załamana...

Julita chce wrócić do Józka?! Co na to Sałatka? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×