"Barwy szczęścia" odcinek 2516. Klara spotka się z prostytutką! Pomoże jej w tym... Hubert! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2516. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Klara spotka się z prostytutką! Spotkanie pomoże umówić jej... Hubert! Dlaczego? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2516. w poniedziałek, 22.11.2021 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już wkrótce Klara (Olga Jankowska) postanowi wrócić do pisania i zdecyduje się tym razem na powieść erotyczną! Żeby wypaść wiarygodnie, w 2516. odcinku serialu "Barwy szczęścia" postanowi skontaktować się z jakąś "call girl"!

Iwona wyląduje w łóżku z Kępskim?! Tym razem ich randka wyjątkowo się uda!Zobacz więcej

Nie będzie to jednak takie łatwe i poskarży się Hubertowi (Marek Molak). - Moja bohaterka zostaje bez środków do życia, ale spotyka mężczyznę, który proponuje jej pieniądze w zamian za towarzystwo. A żadna dziewczyna nie zgodziła się na spotkanie - zwierzy się mężowi. Hubert wpadnie na pomysł, jak jej pomóc! - Musisz zmienić taktykę. Podaj się za faceta - stwierdzi, a Klara podając się za mężczyznę, napisze do jednej z dziewczyn i tym razem się uda!

Do spotkania dojdzie w drugim "Feel Good", a prostytutką okaże się Laura (Kim Grygierzec), była dziewczyna Justina (Jasper Sołtysiewicz), która kiedyś chciała namówić Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska) do sponsoringu. - W trójkąty nie wchodzę. Kobiety też mnie nie interesują - usłyszy Klara na powitanie... Jak skończy się to spotkanie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×