"Barwy szczęścia" odcinek 2526. Kasia umrze w gruzach budynku?! Na Sycylii trafi na trzęsienie ziemi... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2526. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia pojedzie znowu na Sycylię, ale tym razem spotka ją dramat - trzęsienie ziemi! Zostanie uwięziona pod gruzami... Umrze?! Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2526. w poniedziałek, 6.12.2021 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Już niedługo w serialu "Barwy szczęścia" zdarzy się tragedia! Kasia (Katarzyna Glinka) wyjedzie na Sycylię, choć będzie miała złe przeczucia. Szybko okaże się, że słusznie, bo dopadnie ją trzęsienie ziemi!

Klara spotka się z prostytutką! Pomoże jej w tym... Hubert! Zobacz więcej

Kasia zadzwoni do Łukasza (Michał Rolnicki) i Sadowski niespodziewanie usłyszy hałas, krzyk żony, a połączenie zostanie zerwane. Łukasz dowie się z wiadomości o trzęsieniu ziemi i o tym, że w jego wyniku zginęło wiele osób... Kiedy nie będzie mógł porozumieć się z żoną, poprosi o pomoc Vincenzo (Alessandro Curti) i panowie postanowią w końcu polecieć na miejsce.

W tym czasie Kasia będzie leżeć pod gruzami budynku, który się zawalił. Będzie walczyć o każdy oddech i powoli zacznie tracić nadzieję, że ktoś ją uratuje. Łukasz i Vincenzo będą jej wszędzie szukać, ale nastąpi kolejne trzęsienie ziemi, które im przeszkodzi... Co będzie z Kasią? Przeżyje? Tego dowiemy się wkrótce!

Górkowie, Walawscy i Pyrkowie od 14 lat na naszych ekranach! Zobacz, jak się zmienili! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Piotr (gość)

    Hej Kasia umrze

    09.12.2021 19:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×