"Barwy szczęścia" odcinek 2542. Ostatni odcinek z udziałem Krzysztofa Kiersznowskiego. Jak zakończy się historia Stefana? [CO SIĘ WYDARZY]

Nadchodzą ostatnie odcinki serialu "Barwy szczęścia" z udziałem Krzysztofa Kiersznowskiego. W 2542. odcinku Stefan zniknie... Co się z nim stanie? Sprawdź, co już wiadomo.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2542. w czwartek, 30.12.2021 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

24 października br. zmarł aktor Krzysztof Kiersznowski. Był znany z wielu ról, ale obecnie od lat grał w serialu "Barwy szczęścia" jedną z głównych postaci, Stefana. Do tej pory nie wiadomo było, co stanie się z tym bohaterem.

Odnaleziona pod gruzami na Sycylii kobieta to Kasia! Musi przejść skomplikowaną operacjęZobacz więcej

Teraz okazuje się, że ostatni odcinek z udziałem śp. Krzysztofa Kiersznowskiego zobaczymy jeszcze w tym roku. Na początku widzowie będą mieli nadzieję, że czekają go miłe chwile, a przyjazd Walerii (Ewa Ziętek) do Polski będzie szansą na ratunek dla małżeństwa Górków i że do rozwodu nie dojdzie. Niestety nie do końca, Stefan zniknie bez śladu, a wraz z nim jego motocykl.

W 2542. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kasia (Katarzyna Glinka) wróci do kraju ku radości bliskich, którzy urządzą jej w domu huczne powitanie. Będzie brakować tylko Stefana, który nie wróci ze swojej motocyklowej eskapady. Waleria będzie martwić się, że uciekł przed rozmową o ich wspólnej przyszłości i że coś mu się stało. Wiadomo już, że nie wróci... Umrze?

Jak donosi "Super Express" Stefan nie zginie, ale podejmie decyzję o wyjeździe z żoną do Norwegii. Tak zniknie z serialu...

Agata w sukni ślubnej! Tak będzie wyglądać w tym wyjątkowym dniuZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gosc (gość)

  Wielka szkoda

  13.12.2021 11:59
 • Sten (gość)

  W naszym domu nazywamy go Stefusiem. Szkoda, że odszedł...

  13.12.2021 11:43
 • Magda (gość)

  Dziwne to zakonczenie, nie pidoba mi sie. To nie w stylu p. Górki.

  13.12.2021 07:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×