"Barwy szczęścia" odcinek 2547. Józek zostanie aresztowany w Niemczech! Tym razem to on porwał Julcię?! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2547. odcinku "Barw szczęścia" Józek zostanie niespodziewanie aresztowany! Julita tak łatwo mu tego nie odpuści! Co zrobi Sałatka? Sprawdź!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2547. w poniedziałek, 10.01.2022 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Julita (Katarzyna Sawczuk) i Józek (Patryk Pniewski) nie mogą dogadać się w sprawie opieki nad Julcią. W końcu Sałatka postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i pojechać do Niemiec!

To koniec sielanki u Iwony? Tomasz będzie walczył o życie!Zobacz więcej

W 2547. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Józek będzie już w Niemczech, gdzie spotka się w końcu z córką, ale w końcu nic nie pójdzie według planu. Kilka godzin później zostanie nagle aresztowany! Natalia (Maria Dejmek) z Darkiem (Andrzej Niemyt) będą robić wszystko, by pomóc Józkowi. Okaże się, że siedzi w w areszcie podejrzany o próbę porwania córki!

Józek będzie naprawdę załamany, że Julita wrobiła go w porwanie córki. To nie będzie jednak jego jedyny problem - prezes jego nowego klubu będzie wściekły, bo aresztowanie piłkarza wpłynie na wizerunek drużyny... Jak z tym wszystkim poradzi sobie Józek? Tego dowiemy się wkrótce!

Kuba Wróblewski zostanie ojcem! 21-letni gwiazdor serialu TVP pochwalił się ciężarną partnerką!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×