"Barwy szczęścia" odcinek 2557. Iwona odkryje sekret Tomasza! To zmieni wszystko... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2557. odcinku "Barw szczęścia" matka Tomasza odkryje przed Iwoną jego sekret - ma syna! To może zmienić wszystko! Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2557. w poniedziałek, 24.01.2022 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Tomasz (Jakub Sokołowski) potrzebuje przeszczepu wątroby, ale jego rodzina nie może mu pomóc. Za to Iwona (Izabela Zwierzyńska) będzie chciała zostać dawcą i nawet w tym celu wziąć ślub!

Iwona chce być dawcą dla Tomasza! Zmusi go do ślubu?!Zobacz więcej

W 2557. odcinku serialu "Barwy szczęścia" okaże się, że Iwona też nie może być dawcą. Wanda i Henryk Kępscy (Maja Barełkowska i Zbigniew Suszyński) postanowią szukać innych opcji, choć Tomasz uzna, że "lista krewnych się skończyła". To jednak nieprawda...

Nieco później w domu Kępskich zjawi się była dziewczyna Tomka, Grażyna (Kinga Suchan). Sprowadzi ją matka mężczyzny, bo... para ma syna! Wściekła Grażyna wykrzyczy Tomkowi w twarz, że nie przez lata odzywał się do ich 15-letniego dziecka. Wszystko w obecności zaskoczonej Iwony.

- Piętnaście lat nie masz z nami kontaktu! Nie odzywałeś się w urodziny, święta, nigdy! A teraz wysyłasz matkę, żeby namówiła twojego syna do oddania ci wątroby?
- Co to wszystko znaczy? Tomek...? Ty masz syna?
- Nic pani nie powiedział? Wstydzi się własnego dziecka. Cały on! Powodzenia w związku. Wiktor nie ma wobec ciebie żadnych zobowiązań.

Jak ta informacja wpłynie na związek Iwony i Tomka?

Tych bohaterów już nie zobaczymy. Kogo musieliśmy pożegnać w hicie TVP2?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×