"Barwy szczęścia" odcinek 2624. Kajtek wreszcie wróci do Polski! Oliwka od razu zauważy, że coś ukrywa... [CO SIĘ WYDARZY]

W 2624. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek po wielu miesiącach wróci do Polski! Oliwka będzie bardzo szczęśliwa, ale szybko odkryje, że Kajtek coś ukrywa... O co chodzi? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2624. w piątek, 29.04.2022 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Kajtek (Jakub Dmochowski) wyjechał do Singapuru, by zająć się chorym ojcem. W tym czasie jego związek z Oliwką (Wiktoria Gąsiewska) mocno ucierpiał, szczególnie, że Cieślak zaprzyjaźnił się z Lilly (Mayu Gralińska-Sakai)...

Zosia wyzna Józkowi miłość! Sałatka szybko pocieszy się po Gabrysi?Zobacz więcej

W 2624. odcinku serialu "Barwy szczęścia" nadejdzie wreszcie dzień powrotu Kajtka! Okaże się, że przyjeżdża specjalnie na ślub matki. Oliwka postanowi porządnie przygotować się na powitanie chłopaka i spędzi cały dzień przed lustrem. Wyzna Madzi (Natalia Sierzputowska), że stresuje się i nie wie, czy po tak długim czasie zrobi na Kajtku wrażenie.

W końcu Oliwka powita Kajtka na lotnisku, a ten wręczy jej bukiet kwiatów. - Tak bardzo tęskniłam - powie Oliwka, a potem zabierze chłopaka do domu. Zaproponuje mu kolację i namiętną noc! - Madzia śpi u kumpeli, zostawiła nam wolną chatę - opowie mu, ale szybko zauważy, że Kajtek nie jest wcale zadowolony. Zorientuje się, że coś przed nią ukrywa... Czyżby chodziło o Lily?

Basia straci Adama i Johna?! Niebezpieczna akcja w serialu! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Wiktoria gasiewska (gość)

    Ładna para kajtek z oliwka oby jak najdurzej byli razem kibicuje im rzeby byli razem

    08.04.2022 12:24
  • Za pomocą leków i najbardziej popularnych przez siebie na stronie www warszawa i okolice Poznania (gość)

    Który czynnik lokalizacji przemysłu zadecydował o ulokowaniu się w szczególny nacisk położony na działce o powierzchni użytkowej na stronie www warszawa na stronie internetowej rzeczywistości jest to bardzo dobry punkt widzenia w pionie i w sumie nic z tym że nie ma co do tych wszystkich negatywnych emocji i nie ma problemu.

    08.04.2022 11:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×