"Barwy szczęścia" odcinek 2641. Bruno zupełnie zmieni się w psychiatryku! Bożena będzie załamana [CO SIĘ WYDARZY]

W 2641. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena odwiedzi Bruna w psychiatryku. Będzie załamana tym, jak zmienił się jej mąż! Będzie musiał zostać w zakładzie dłużej? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2641. w środę, 25.05.2022 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

Bruno (Lesław Żurek) będzie groził Rafałowi (Wojciech Solorz) bronią i przez to będzie musiał zostać ukarany. Trafi do psychiatryka...

Malwina wyzna Hermanowi miłość! Co on na to? Zobacz więcej

W 2641. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) będzie koniecznie chciała zobaczyć sie z mężem, by powiedzieć mu, że Tadzio (Józef Trojanowski) wrócił już do domu. Klemens (Sebastian Perdek) załatwi jej widzenie. Kiedy wreszcie zobaczy się z mężem, będzie przerażona! Bruno będzie jakby otępiony, nawet wiadomość o Tadziu nie wzbudzi w nim żadnych emocji.

- Jak się czujesz? Dobrze cię tu traktują?
- W porządku.
- Nie uwierzysz. Odzyskałam Tadzia! Nasz synek jest już w domu!
- To dobrze.

Kiedy Bruno zobaczy filmik z Tadziem, także się nie przejmie, tylko zakończy spotkanie. - Jestem zmęczony, chciałbym się położyć - powie żonie. Bożena opowie o wszystkim Klemensowi i zacznie błagać go, by coś z tym zrobił. - Co oni z nim zrobili? Nawet się nie ucieszył, że odzyskaliśmy Tadzia. Ja nie rozumiem. (...) Ale on nie może być w takim stanie! Musi zawalczyć o to, żeby stąd wyjść. Niech go pan stąd wyrwie.

Bożena nie powie jednak rodzicom, w jakiej fatalnej formie jest Bruno... Czy Stański będzie musiał zostać w zakładzie dłużej, niż przewidywano?

Józek pożegna się z Gabrysią! Przekona go, by nie wyjeżdżał i znów będą razem? Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×