"Barwy szczęścia" odcinek 2644. Oliwka znów zbliży się do Patryka! Kajtek rzuci się na niego z pięściami! [CO SIĘ WYDARZY]

W 2644. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek zrobi wszystko, by Oliwka do niego wróciła. Ona jednak zbliży się do Patryka! Cieślak rzuci się na rywala z pięściami... Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2644. w poniedziałek, 30.05.2022 godz. 20:10 w TVP2! - sprawdź program tv

W 2644. odcinku serialu "Barwy szczęścia" Kajtek (Jakub Dmochowski) nadal będzie próbował odzyskać Oliwkę (Wiktoria Gąsiewska). Stworzy kolorowy mural z napisem: "Oliwko, kocham cię. Wybacz mi, proszę, wróć"!

Kasia wybierze się na randkę z Igorem?! Co na to Łukasz?Zobacz więcej

W tym odcinku Oliwka poprosi Patryka (Konrad Skolimowski) o podwózkę na komisariat, bo jej samochód zostanie skradziony. Później dotrą do hotelu Stańskich i zobaczą napis Kajtka na pobliskim murze. Oliwka wcale nie będzie zadowolona, a Patryk od razu zacznie ją pocieszać.

- Kajtek jest idiotą. (...) Zamiast się szarpać na takie gesty, mógł się dwa razy zastanowić, zanim wskoczył do łóżka z tamtą panną! Wtedy mu na mnie raczej nie zależało.
- W sumie...tak, Kajtek jest idiotą. Tylko idiota by zdradził taką dziewczynę jak ty.
- Narobił mi obciachu przed hotelem. Klientki będą gadać między sobą... Będę tutaj pośmiewiskiem.

W końcu Oliwka zadzwoni do Kajtka i powie mu, że to definitywny koniec! Kilka dni później Patryk spotka się z Kajtkiem, by uświadomić mu, że Oliwka nie jest już jego dziewczyną. Cieślak rzuci się na niego z pięściami! Jak to się skończy?

Natalia odbierze niepokojące wyniki badań! Zdecyduje się na mastektomię?! Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×