"Barwy szczęścia" odcinek 2663. Natalia idzie do szpitala na operację. Renata zostaje wezwana na kolejne przesłuchanie, na którym rozpoznaje pewnego mężczyznę [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Barwy szczęścia" odcinek 2663. - streszczenie. Irena ma pretensje do Tolka, że zaniedbał ją na weselu. Po kłótni z ukochanym znów trafia na Budrewicza. Na przesłuchaniu Renata rozpoznaje mężczyznę, z którym Jowita spędziła noc.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2663. w poniedziałek 26.09.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Irena ma pretensje do Tolka, że na weselu tańczył z innymi, ją samą zaniedbując. Po kłótni z ukochanym znów spotyka się z Budrewiczem przez co Koszyk wybucha zazdrością i sam umawia się z Janinką. Podkomisarz Kodur wzywa Renatę na kolejne przesłuchanie, a dziewczyna rozpoznaje przy okazji na zdjęciu mężczyznę, z którym Jowita spędziła noc.

Manuela Michalak dawniej była wielką gwiazdą. Każdy znał jej śmiech! Jak wygląda dzisiaj?Zobacz więcej

Natalia idzie do szpitala na operację usunięcia piersi, wspierana nie tylko przez rodzinę, ale także Klemensa. Gdy Wilk odkrywa, że prawniczka wzięła urlop, od razu zaczyna się tym interesować.

"Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

"Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Sandra (gość)

  co sie jej stanie powiedzcie dlaczego ona jest w szpitalu

  28.09.2022 19:53
 • MAREK KALITA (gość)

  BARTLOMIEJ KASPRZYKOWSKI

  23.09.2022 14:28
 • PIOTR ADAMCZYK (gość)

  TOMASZ KAROLAK

  23.09.2022 14:24

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×