"Barwy szczęścia" odcinek 2665. Natalia dochodzi do siebie po operacji. Tolek sprzecza się z Ireną i spotyka na boku z Janinką [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Barwy szczęścia" streszczenie 2665. odcinka. Natalia dochodzi do siebie po operacji, a Wilk wypytuje Małgorzatę o "urlop" córki. Tolek i Irena znowu się sprzeczają. Mężczyzna umawia się na obiad z Janinką, a Irena z Budrewiczem.

Multimedia

"Barwy szczęścia" odcinek 2665. w środę 28.09.2022 o godzinie 20:10, tylko w TVP2!

Natalia, która jest po operacji wciąż przebywa w szpitalu. Wilk proponuje Małgorzacie nowy, wspólny biznes i przy okazji wypytuje seniorkę o "urlop" jej córki. Z kolei Malwina martwi się, bo Emilka znów ma problemy w szkole. Aleks traci humor, gdy odkrywa, że Aldona z Borysem jednak starają się o drugie dziecko i gdy widzi ile uwagi poświęcają synkowi Reginy.

Ulubiony serial Polaków liderem oglądalności!Zobacz więcej

Tolek wciąż sprzecza się z Ireną, a gdy ta znika, idzie na obiad z Janinką. Jego partnerka umawia się za to z Budrewiczem tym razem żądając od swojego adoratora wyjaśnień w sprawie jego kryminalnej przeszłości. A gdy cała trójka seniorów wpada na siebie w Feel Good, dochodzi do ostrej awantury.

"Barwy szczęścia" - o czym jest serial?

"Barwy szczęścia" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVP2. Opowiada losy bohaterów zamieszkujących ulicę Zacisznej na osiedlu „Pod Sosnami” w Warszawie. Jest emitowany od 27 września 2007. Serial ten jest szóstym w kolejności najdłużej nadawanym serialem w Polsce. W 2012 roku zdobył Złotą Telekamerę, dołączając przy tym do grona polskich seriali posiadających tę nagrodę – "M jak miłość" i "Na dobre i na złe".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×